1994

В Україні народжується унікальна компанія. Вона пропонує принципово нову послугу: доставку якісної питної води. Компанія називається «Райське джерело».

1999

Послуг стає більше. Відтепер разом з питною водою ми  доставляємо найкращі сорти кави та чаю. Компанія поліпшує ваше життя і заощаджує час.

2000

Вперше в історії України ми знаходимо артезіанську воду з ідеальними показниками. Вчені шукали її кілька років. Дослідили зразки з 300 різних місць. Нарешті в селі Таценки Обухівського району ми відкриваємо справжнє райське джерело. Ця визначна подія дає старт новій історії компанії.

2001

Навколо свердловини закладено завод з видобутку та розливу питної води. Його будують за проектом світового лідера галузі – компанії «Eden Springs Europe».

2001

Компанія створює власний парк автомобілів з постійними водіями. Машини спеціально обладнані для перевезення питної води. Компанія гарантує дотримання санітарних норм під час доставки.

2002

24 квітня запускається Таценківський завод з видобутку та розливу питної води. Світові лідери галузі визнають: наше підприємство і його продукція відповідають найвищим європейським стандартам якості.

2004

  Відтепер наша вода офіційно називається «Райське джерело».

2005

За вашими бажаннями ми подовжуємо час доставки. Тепер можна замовити і отримати  натуральну питну воду ще й рано вранці та пізно ввечері. Якісний сервіс – одна з головних ознак «Райського джерела».

2007

Компанія запускає свій веб-сайт. Знайти нас стає зручніше. А замовити якісну питну воду відтепер можна цілодобово. Ми доступні для вас і по телефону, і в Інтернеті.

2008

Високу якість води «Райське джерело» визнають у світі. Компанію запрошують вступити в Європейську асоціацію бутильованих вод. Таким чином іноземні партнери підтверджують якість нашої натуральної води та високий рівень сервісу.  Відтепер «Райське джерело» входить до європейської асоціації  EBWA  разом із світовими лідерами галузі.

2009

Якість нашої води захищає сама природа. Підземне родовище «Райське джерело» відокремлене від поверхневих вод.  За час роботи компанії хімічний склад води залишився незмінним. Ми привезли вам три мільйона бутлів чистої природньої води. Це 60 мільйонів літрів.

 2011

Компанія розширює асортимент. Нові види нашої води не втрачають природньої якості. Але  набувають спеціалізації. «Домашня» – ідеальна для готування страв. А «Пом’якшена» – посилює смак гарячих напоїв і береже кава-машини від накипу. 

2014

«Райське джерело» оновлює завод з видобутку і розливу води. На підприємстві впроваджуються найсучасніші світові технології. Тепер виробництво повністю автоматизоване. Якість води захищена максимально.

2015

При заводі з видобутку і розливу води створюються фізико-хімична і мікробіологічна лабораторії. Параметри води вимірюють щогодини. Зміцнюється наукова база, посилюється контроль за якістю.

2016

Компанія «Райське джерело» отримує сертифікати якості ISO9001 та ISO2200 (HACCP). Таким чином підтверджено найвищу якість всіх етапів виробництва та доставки води.

2017

Посилюємо контроль за санітарними нормами під час доставок. Підвищуємо культурний рівень обслуговування, навчаємо водіїв-кур’єрів. Вдосконалюємо виробництво.  

2018

Компанія «Райське джерело» виходить на новий рівень мотивації. Ми визначаємо свою мету, як піклування про здоров’я нації. Зміцнюємо і розширюємо інформаційну складову діяльності компанії.